Back to top
Hide Content

Ne yaparız?

Web Uygulamaları

Firma veya kurumların ihtiyaçları doğrultusunda Web Tabanlı Uygulamalar yazılabilir. Web tabanlı uygulamalar, sunucu istemci (server-client) arasında çalışan, istemci tarafına bir dosya veya uygulama yüklemesi yapmadan herhangi bir browserda çalışabilen uygulamalardır. 

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya ajansları adı ile markaların reklam ve pazarlama tanıtımları artık internet ortamına taşınmıştır. Reklam amaçlı gazete ve TV yayınları herkes tarafından keşfedilmeyebilir ama internet ortamındaki durum ise daha da çok reklam yapma olasılığı sağlamakta ve bu sayede milyonlarca kişiye ulaşma imkanını size sunmaktadır.

Sosyal medya uzmanın amacı nelerdir;
1) Şirketinizin misyonu ve vizyonu doğrultusunda şirketinizin sosyal medyada ki yerini belirlemek,
2) Sizi sosyal medyada etkin hale getirmek,
3) Şirketinizin potansiyel müşteri kitlesine ulaşmasını sağlamak,
4) En hızlı ve doğru şekilde reklam, tanıtım vb görevleri sizin yerinize üstlenmek,
5) Aktif bir şekilde müşteri kitlesinin isteklerine uygun cevapları bulmak ve onları yanıtlamak,
6) Sektörde ki gelişmeleri takip edip sürekli olarak yenilenmenize yardımcı olmaktır.

SEO gücünü artır

Google sıralamalarında yükselen web siteleri daha çok ziyaretçi çekmekte ve bu nedenle daha çok tanıtım daha çok rağbet ile satışlarını artırmaktadır. Web sitesi popüler olan firmalar daha kalıcı olmakla beraber her an satış yapmaya müsait potansiyel müşteriler elde etmeye başlamaktadır. Bu nedenle İnodes LTD birçok firma için etkili bir çözümdür.

Web sitelerinizi güçlendirerek hem tasarım, hem seo, hemde güçlü bir Google reklam ekibiyle çalışmak isterseniz sizinle tanışmak ve çalışmak isteriz.